PASLAUGOS

Turinio ir Strategijos kūrimas

Socialinių medijų strategijos kūrimas ir pritaikymas kasdien turinį talpinant į Jūsų Instagram ir Facebook paskyras. Kartą per savaitę (priklauso nuo plano) atliekama fotosesija Jūsų produktams ar paslaugoms pateikti. Kartą per mėnesį montuojamas ir filmuojamas promo video.

Fotografija/Videografija Jūsų lokacijoje

Profesionali fotografija Jūsų verslo įstaigoje arba Jūsų produkto fotografija mūsų kūrybininkų parinktoje lokacijoje.

Socialinių tinklų reklamų administravimas

Atliksime mokamos reklamos administravimą, kurią pritaikysime būtent Jūsų verslui.

Įvaizdžio kūrimas

Individualus Jūsų įmonės įvaizdžio kūrimas socialinėje erdvėje.

Konsultavimas bei pagalba

Konsultuojame bei padedame kryptingai bei teisingai naudoti socialinių medijų teikiamas paslaugas.

Jūsų laiko taupymas

Taupome Jūsų laiką talpinant turinį į socialines medijas bei jas administruojant. Padedame ieškoti bei dirbti su influenceriais

paslaugos kaina

tik už 200€/mėn. Jūs gausite:

Kartą per dvi savaites organizuojama 1-2val. fotosesiją Jūsų produktui (paslaugai ar pan.) + talpinamos 3 nuotraukos bei 3 story tipo reklaminiai video (10-15s) per savaitę į Instagram ir Facebook  +  2 promo video filmukai (30-60s) per mėnesį + socialinių tinklų mokamų reklamų valdymas bei optimizavimas atsižvelgiant į Jūsų verslą.

kodėl mes ?

Visų pirmą, mūsų komanda orientuota į pardavimus, o ne tik prekinę išvaizdą. Mūsų projektas yra Lietuvoje sau atitikmenų neturinti agentūra,  mes nesame eilinė socialinių tinklų administravimo agentūra, mūsų tikslas yra ne tik administruoti, tačiau ir fotografuoti, filmuoti bei maketuoti turinį individualiai Jums ir tai daryti labai dažnai, kad talpinamas turinys būtų aktualus ir naudingas Jūsų klientui. Be to, nesamdydami darbuotojo, kuris dirbtų įmonės viduje, mes Jums sutaupysime ir daugybę mokesčių, kuriuos mokėtumėte už darbuotojo sveikatos draudimą ir tt.

Laikas pinigai

Mūsų tikslas yra sutaupyti Jums laiko ir pritaikyti „outsourcing“ metodą socialinių tinklų kūrimui, strategijos kūrimui, administravimui bei planavimui. 

laikrodis ant sienos

Dirbame visoje lietuvoje